Rozpoczęcie sezonu i od razu... przerwa!

21 sierpnia 2016r. wystartowała pierwsza kolejka rundy jesiennej Wrocławskiej b-klasy. W grupie piątej rozegrano 5 meczy, w których strzelono 17 goli, cztery kluby zainkasowały komplet punktów, dwie drużyny podzieliły się punktami oraz jedna drużyna pauzowała - ŻAK Wrocław.

Dzięki inicjatywie naszego szkoleniowca nie próżnowaliśmy! Rozegraliśmy kolejny kontrolny mecz ze znaną nam drużyną - Grunwaldu Wrocław. Na tym spotkaniu mieliśmy możliwość sprawdzić nowych zawodników oraz potwierdzić naszą obecną dyspozycję! Na boisko przed pierwszym gwizdkiem sędziego wyszli: Piekarek - Saganowski, Straszak, Orszulak, T. Wcisło - Siwak, Wojciechowski, Chełkowski, Wrzeszcz, Salamoun - Mielcarski. Po przerwie na boisku pojawił się Jurek. Mecz zakończył się naszą wygraną - wynik spotkania? 4:1! Trzy bramki niezawodnego Samira i jedna Mielcarskiego! Oby tak dalej Panowie!

Serdecznie zapraszamy na nasze najbliższe zmagania z dość wymagającym przeciwnikiem w Pucharze Polski - mecz 24.08.2016r. w Kamieniu (pod Wrocławiem) o 18:00 oraz 28.08.2016. dla Nas pierwszy mecz tej rundy z Wratislavia! Powodzenia Panowie - wielu bramek strzelonych i nielicznych straconych!