ŻAKi.. nic się nie stało!

Dzis w Kamieniu mierzyliśmy się w Pucharze Polski z drużyną czwartej ligi - Orłem Sadowice.

Mecz był dla nas doskonałym sprawdzianem przed nadchodzącym pierwszym meczem w naszej b-klasie! Drużyna, która gra trzy klasy rozgrywkowe wyżej oczywiście była faworytem. Trener Marcin Żak na dzisiejszy mecz wybrał następującą kadrę: Piekarek, Saganowski (52' Piotrowicz), Panza, Waśniewski, Panza Jacek - Bojanowski (45' Siwak), Wojciechowski (45' Jurek), Straszak (45' Marcin Wcisło), Wiśniowski (45' Wrzeszcz), Salamoun - Landmann (45' Mielcarski). Dodatkowo w odwodzie znaleźli się Tomasz Wcisło, Chełkowski, Orszulak.

Pierwsze 30. minut wyglądało obiecująco - wynik 0:0! Niestety przez kolejne 15 minut gościom udało się strzelić 2 gole... Zatem do szatni schodziliśmy przegrywając 0:2. Niestety kolejne 45 minut było już popisem faworytów, wynik końcowy - 0:9!

Nie jest to wynik marzeń ale cieszy to, że choć przez 30 minut byliśmy w stanie przeciwstawić się rywalowi, który jest na dużo wyższym poziomie piłkarskim niż my.

Nie ma co rozpamiętywać - teraz trzeba się skupić na lidze! Najbliższy mecz rozegramy z dziewiątą drużyną ubiegłego sezonu Wrocławskiej b-klasy (grupa VII). Zawodnicy Wratislavii w swoim ostatnim meczu zremisowali 2:2 z Błękitnymi Jerzmanowo. Zatem pokazali, że potrafią strzelać bramki oraz, że je tracą! Zatem Panowie do boju - głowa do góry i śmiało po komplet punktów!

Mecz rozegramy 28.08.2016r. na Niskich Łąkach o godzinie 14:00! Serdecznie zapraszamy!