Wolny weekend? Nie dla ŻAKA

W ubiegłą niedzielę (10.04.2016r.) wykorzystując pauzowanie w lidzę rozegraliśmy spotkanie kontrolne z zespołem wrocławskiej C-klasy KS Sportingiem Wrocław. Mecz odbył się na naszym boisku - stadionie Oławka o godzinie 19:00.

Do wyjściowego składu nasz szkoleniowiec wyznaczył następujące osoby: Abram - Żmuda, Waśniewski, Piotrowski, Piotrowicz - Jurek, Wojciechowski, Wcisło M. - Kapuścik - Salamoun, Wiśniowski. W tym spotkaniu dysponowaliśmy dwoma ofenstwnymi zmianami w postaci Myśliwca i Mielcarskiego.

Spotkanie udało się nam wygrac 2:1. Zdobywcami bramek byli Samir Salamoun oraz Maciej Piotrowski. Jak widać potrafimy wygrywać - i obyśmy utrzymali tą passę w lidze!

Jeśli chodzi o ciekawostki z ligi - nasz ostatni kat Błękitni Gniechowice ulegli graczom Orła Marszowice AŻ 1:5, z czego pierwsze trzy bramki Błękitni stracili w ciągu pierwszych dziesięciu minut meczu.

Kolejny mecz 5. grupy wrocławskiej B-klasy rozegramy również na Niskich Łąkach 17.04 o godzinie 18:00 z Polonią Bielany Wrocławskie. Serdecznie zapraszamy!