Czas na... rozliczenie!

Dnia 20.11.2016r. rozegraliśmy ostatni mecz rundy jesiennej z zespołem Błękitnych Jerzmanowo! Drużyny, która przed tym meczem miała dość niezły dorobek punktowy bo zgromadziła ich aż/tylko 13!

Mecz zaczął się dla nas bajecznie - pięknym strzałem z 30 metrów Radosława Skrzyniarza wyszliśmy na prowadzenie! Niestety nie potrafiliśmy wykorzystać kolejnych okazji na podwyższenie wyniku. Trudne boisko dało się we znaki wszystkim zawodnikom a my tracąc koncentrację straciliśmy gola do szatni. Druga połowa zaczęła się pod dyktando gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie w meczu - 2:1! Pokazaliśmy tym razem charakter i wolę walki bo w 88. niezawodny Kapuścik zapewnił nam cenny jeden punkt!

Po zakończeniu rundy czas na chwilę refleksji....

Pierwszą sprawą jest to, że nowy trener spowodował swoimi roszadami oraz nową taktyką to, iż... zaczynamy grać w piłkę! Potrafimy się bronić, atakować, rozgrywać piłkę! Na WIELKIE WYRÓŻNIENIE zasługuje duet Mielcarski - Wrzeszcz, którzy zostali królami prawej strony boiska!

Po wszystkich zawirowaniach z brakami kadrowymi na mecze, dziurami w obronie straciliśmy najwięcej bramek w całej grupie ale... z meczu na mecz jest coraz lepiej! W ostatnich dwóch meczach strzeliliśmy 4 a straciliśmy jedynie 3 zatem jest progres!

Co przed nami? Zapewne chwila odpoczynku i... czas zabierać się za pracę żeby od rundy wiosennej ruszyć tak jak zakończyliśmy jesień - czyli przyzwoicie! Mądrze w obronie i z fantazją w ataku! Tym bardziej, że na rundę wiosenną ma być gotowa nasza gwiazda ofensywy - Samir Salamoun!